Vyberte stránku

přidejte se

k nám

Kariéra u nás

Jsme moderně smýšlející společnost. S lehkostí překonáváme překážky, které nám nabízí každodenní rutina. Protože máme kolem sebe lidi, kteří umí pracovat systematicky. Usnadňují tím práci nejen sobě, ale i kolegům.

Naše úspěchy jsou viditelné. Stále se rozšiřujeme a nabíráme nové nadšence.

Jsme česká společnost, která si zakládá na profesionálním přístupu a přátelské atmosféře. Chováme se k sobě ohleduplně a lidsky. Odměňujeme se vlídným slovem a úctou k vykonané práci. Když nevíme, prostě se zeptáme. Jsme lidé ne stroje.

Vždy nás fascinovali vodní elektrárny, a to byl hlavní impuls pro získání průmyslového areálu. Rekonstrukcí elektráren jsme navázali na desítky let starou osvědčenou technologii, kterou postavili naši předci. A naše revoluční éra započala.

Naše portfolio služeb je různorodé avšak provázané. Má společnou podstatu, vášeň po obnově slávy našeho průmyslového areálu. Přestavbou a rekonstrukcí přineseme do areálu znovu život. Zpřístupníme a spojíme širší centrum města Vrchlabí. Stojíme za velkou přeměnou a příležitostí pro nové obyvatele.

V areálu vyroste krásný developerský projekt Pod Slunečným vrchem, nové byty k pronájmu a mnoho komerčních prostor.

Jste také nadšenci jako my? Pak pracujte pro nás.

Seznam nabízených pozic

V tuto chvíli nenabízíme žádnou volnou pozici. Chcete u nás přesto pracovat? Napište nám a my něco vymyslíme.

Nenašli jste pozici?

Nevadí, napište nám

Vyplňte náš formulář a my něco vymyslíme

5 + 15 =

Hledáme inspirativní lidi

Chceme se obklopovat lidmi, kterým to myslí. Nebojí se samostatné práce a přicházejí s vlastními nápady na řešení problémů. Hledáme nadšence jako jsme my. Aktivně vyhledáváme nové cesty a jsme bystří. Nesmíme usnout na vavřínech. 🙂

DOBŘE NALADĚNÉ

Nadšení a energii máme kolosální. Pouštíme se do ohromných projektů. Jsme odvážní, a přitom nám nechybí dobrá nálada. Práce je pro nás koníčkem. Vzájemně se podporujeme a nebojíme se mluvit o všem.

V naší lisovně

Zhotovujeme výrobky s certifikací

Ručně výrobky pájíme a dále technologicky zdokonalujeme

Využijte volné kapacity

Lisovna patří do kategorie malých lisoven